Тривала та інтенсивна експлуатація автомобіля завжди призводить до зношування ходової частини транспортного засобу. Зазвичай навіть невелика несправність може призвести до аварійної ситуації, і тоді ремонт не тільки ходової, а й усього автомобіля може стати неминучим. Їзда дорогами з неякісним покриттям, недбале керування або агресивний стиль тільки збільшують ймовірність опинитися на СТО в найближчому майбутньому.

Ремонт ходової частини легкового автомобіля

Цікавий факт: навантаження на ходову частину йде навіть коли автомобіль стоїть. Відповідно завжди. Тому фахівці рекомендують проводити огляд ходової під час кожної заміни мастила або при виникненні будь-яких сторонніх стуків та шумів в автомобілі.

Ходова частина машини влаштована так, що будь-яка, навіть найменша поломка, призведе до ланцюгової реакції: одна за одною будуть виходити з ладу інші деталі. Зрештою може відмовити вся система. Тож дешевше закласти до планового бюджету вартість діагностики ходової, ніж тягнути до останнього і в результаті витратити великі гроші на ремонт. До речі, несправна підвіска призводить до того, що значно швидше зношується гума.

Багатьом власникам транспортних засобів може здатися, що їхнє авто повністю справне, але раптово виникає аварійна ситуація, і як наслідок доводиться звертатися на СТО, робити ремонт ходового або іншого вузла. Пильність водія може приспати якісна шумоізоляція салону, через яку сторонні звуки, що видаються автомобілем, просто не почули.

Якщо проблема непомітна, це означає, що слід нехтувати ТО ходової частини транспортного засобу. Щоб бути впевненим у тому, що непередбаченої ситуації в дорозі не станеться, потрібна своєчасна діагностика ходової, ціна якої значно нижча, ніж витрати на ремонт та покриття завданих збитків.

На сто ремонт ходової в багатьох випадках доведеться робити, якщо з’явилися такі ознаки:

  • Провалюється або тремтить педаль гальма;
  • Збільшився гальмівний шлях;
  • Збільшився люфт керма, ускладнилося керування;
  • Чути стукіт у рульовій рейці;
  • Чути сторонній стукіт чи удари;
  • Під час руху з’явився гул;
  • При повороті чути хрускіт у колесах;
  • Авто кренить на поворотах і розгойдує на нерівностях.

Якщо діагностика ходової показала наявність несправностей – серйозному ризику наражаються не тільки водій та пасажири даного автомобіля, але й інші учасники дорожнього руху. Тому перевірка ходової частини автомобіля – життєво потрібна процедура.

Приклади Робіт

There are no comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.