Світло фар вашого автомобіля стало тьмяним, а видимість у темний час доби погіршилася? Не поспішайте вирушати до магазину за новою оптикою. Її врятує якісне професійне полірування фар в Одесі. Під час поїздок автомобільна оптика неминуче піддається впливу частинок щебеню, гравію та піску, які залишають на поверхні пластику найдрібніші подряпини та потертості. Саме вони згодом роблять фари матовими, через що інтенсивність світла падає.

Полірування допомагає позбавитися подряпин і вирішити проблему.

Як виконується полірування фар в Одесі

Навіть при найакуратнішій експлуатації автомобіля будь-які фари, особливо пластикові, згодом втрачають прозорість, стають каламутними і подряпуються. Це не тільки погіршує зовнішній вигляд автомобіля, а й ускладнює видимість у темну пору доби. Полірування фар допоможе повернути оптиці первозданний зовнішній вигляд та властивості.

Залежно від стану фари фахівці нашого детейлінг-центру запропонують Вам легке полірування фар або полірування з попереднім шліфуванням, якщо пошкодження оптики більші. Полірування фар має на увазі зняття в кілька етапів пошкодженого шару пластику за допомогою абразивних засобів. У нашому розпорядженні найсучасніші полірувальні системи, сама процедура займає не більше 1 години, після чого фара знову набуває гладкості і прозорості.

Полировка фар

Для збереження результату полірування фар і подальшого захисту фар автомобіля від дорожнього гравію, піскоструму, дорожніх реагентів ми рекомендуємо захистити фари поліуретановою плівкою. Антигравійна плівка встановлюється один раз на весь термін служби автомобіля, має довічну гарантію та надійно захищає фару від відколів, подряпин, помутнінь та надасть їй чудового блиску.

Вартість полірування фар

Одне лише полірування фар в Одесі буде коштувати не дорого, але… Якщо необхідний весь комплекс робіт, то ціна послуги значно підвищується, коли застосовуються:

шліфування
полірування
нанесення захисного матеріалу або захисне обклеювання фар плівкою

Вид поліруванняСедан, грнSUV, грнPremium, грн
Полірування фар (за дві)600700800
Полірування стопов (пара)600700800

На послугу поліровка фар ціна в Автостудії «Black Cars Odessa» залежить, в основному, від складності робіт. На вартість впливають розміри та характер пошкоджень, а також матеріали, що застосовуються. Зокрема, закупівельна ціна захисної плівки становить 70% вартості послуги. І, якщо десь Вам назвали низьку ціну на комплексну послугу, то будьте певні – фари поклеять дешевою, низькоякісною плівкою, яка не буде відповідати Вашим очікуванням

Приклади робіт

There are no comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.