Навіть при швидкому погляді на автомобіль стан його колісних дисків впадає в очі чи не першим. Саме з цієї причини перекупники одразу їх чистять чи змінюють на якісніші. Але блиск і гарний зовнішній вигляд – ще й ознака їхнього відмінного технічного стану.

Іржаві та гнуті диски можуть “прикотити” власника авто в кювет або на зустрічну смугу. Саме тому дзеркальне полірування дисків має не тільки естетичний ефект, але й дозволяє продовжити термін їх експлуатації.

Ціна на полірування дисків в Одесі

Ціни на полірування автомобільних дисків стартують від 1400 гривень.

Порошкове фарбування дисків коштуватиме від 4000 гривень.

Уточнити ціну можна за телефоном +38 063 60 81 214 або зв’язатися через зручні вам месенджери.

Через що диски доводиться полірувати

Необхідність у цій процедурі – наслідок механічних дефектів, що неминуче з’являються на поверхні дисків. У суворих умовах вітчизняних доріг вони постійно зазнають жорстких механічних впливів, а зимові реагенти лише посилюють цей процес. Після особливо холодної зими цілком може знадобитися полірування титанових дисків, відомих своєю міцністю!

Навіть у випадку із забарвленими дисками недостатньо очистити стару фарбу та нанести нову. Тільки полірування та фарбування дисків, виконані у комплексі, допоможуть надовго зберегти ефект новизни. Крім того, тривалий ефект та висока якість виконання робіт можуть бути гарантовані лише за виконання цієї роботи кваліфікованими фахівцями.

Первинне очищення дисків

Виробники, прагнучи продовжити термін експлуатації дисків, наносять на поверхню їх спеціальний лак. Після висихання склад набуває коефіцієнт твердості, який можна порівняти з аналогічними показниками металу. Тому механічне очищення старих дисків – процес довгий і трудомісткий. Щоб прискорити та полегшити його, використовують спеціальні хімічні змивки.

Але вибрати якісний склад не так просто. Дешеві змивки нерідко марні для зняття захисного лакового покриття, але дуже отруйні для людини.

Крім того, багато порошкових фарб вимагають використання спеціалізованих розчинників, крім яких їх бере тільки груба механічна сила. Але вдаються до неї лише крайніх випадках, т.к. при використанні такої методики різко зростає ймовірність механічних пошкоджень поверхні деталі.

Після хімічного видалення захисного шару підготовлений диск ретельно миють, щоб видалити залишки змивки, т.к. вона, будучи хімічно активним складом, сприяє корозії. Принагідно диск ретельно чистять від найменших залишків дорожнього бруду. Якщо до цього поставитися не надто відповідально, піщинки обов’язково зіпсують результат наступного етапу роботи, шліфування. Особливо це важливо, якщо потрібне полірування алюмінієвих дисків.

Шліфування колісних дисків

Для відповідальної операції, якою є шліфування, простих інструментів недостатньо. Зокрема, для популярного сьогодні алмазного шліфування потрібно високоточне станкове, програмоване обладнання з буквально мікронною точністю роботи. І це справді важливо.

Якщо шліфування було проведено грубо, власник авто з ймовірністю 100% зіткнеться зі складнощами при балансуванні, а в особливо запущених випадках нормально відбалансувати колесо взагалі буде неможливо. Особливо ретельно до попереднього шліфування потрібно ставитися, якщо потрібно полірування хромованих дисків: будь-яка груба помилка може призвести до незворотного пошкодження хромового покриття.

Фінішне полірування дисків

Тільки після всіх підготовчих етапів можна приступати до безпосереднього полірування. По суті, полірування – логічне продовження шліфування, і навіть інструменти на цьому етапі використовуються такі самі. Вся різниця полягає у тонкощі роботи.

Зазвичай при цьому використовуються повстяні насадки: вони хороші для чистової доведення власними силами (наприклад, з допомогою може виконуватися полірування дисків від подряпин), а й добре утримують поверхні склади, використовувані для механічної обробки поверхні. Для особливо тонкого доведення використовують фетрові та інші тканинні насадки.

Що стосується початкового етапу полірування використовують матеріали з різним ступенем зернистості. Зокрема дуже популярна паста ГОІ, без якої полірування автомобільних дисків обходиться рідко. Найбільш ходовою є паста з розміром абразивного зерна від 100-40 мкм та 14-5 мкм.

При поліруванні намагаються підібрати мінімально можливі оберти для того, щоб не перегрівати матеріал диска, так як в іншому випадку можлива термічна деформація деталі. Крім того, необхідно постійно прибирати залишки абразиву та стіченого матеріалу виробу: якщо цього не робити, на поверхні утворюються вторинні подряпини. Якщо проводиться полірування полиць дисків з використанням крупнозернистого абразиву, потрібно дотримуватись особливої ​​обережності. Нерівномірна обробка – не тільки гарантія биття диска при балансуванні, але і фактор, що істотно погіршує його характеристики міцності.

Для полірування фахівці Автосервісу Black Cars Odessa використовують високоякісні матеріали.

Автоцентр Black Cars Odessa запрошує всіх бажаючих провести процедуру полірування дисків. Це дозволить зберегти їхній привабливий вид на довгий термін.

There are no comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.