В автомобілі безліч деталей можна назвати життєво важливими, але та, в яку можна вчепитися, погладити, доторкнутися і якою можна в пориві емоцій постукати тільки одна. Це кермо, деталь, з якою водій знаходиться у постійному візуальному або тактильному контакті. І від того, наскільки він відповідає запитам власника, в кінцевому рахунку залежить задоволення від водіння автомобіля.

У зв’язку з тим, що кермо задіяне при керуванні автомобілем, воно найбільше піддається зносу.

У такому випадку потрібна перетяжка кермового колеса. Вибір матеріалу залежить від вашої особистої переваги, а також від фінансових можливостей.

Найбільш популярним матеріалом, з якого виготовляється оббивка на кермо, є шкіра. Вона відповідає всім переліченим вище показникам.

Перетяжка рульового колеса є складним і кропітким процесом, тому найкраще довірити цю справу професіоналам. У нашій автостудії працюють кваліфіковані спеціалісти. Вони використовують професійний підхід для виготовлення оббивки на кермо.

Важливу роль також має якість матеріалу. Звичайно, ви можете придбати його самостійно. Але якщо у вас відсутні певні знання та досвід, то є висока ймовірність зіткнутися з підробкою.

Наша автостудія працює тільки з надійними постачальниками, які надають якісні матеріали, що дозволяє нам якісно та швидко обтягнути кермо автомобіля за доступною ціною в Одесі.

Ціна перетяжки керма

перетяжка екошкірою – 140 usd;
перетяжка натуральною шкірою – 180 usd.

Звернувшись до нашої автостудії за послугою перетяжки керма автомобіля, ви отримаєте якісно обтягнуте кермо, яке матиме привабливий зовнішній вигляд, зручний у використанні, і прослужить вам довгий час.

There are no comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.