Багато хто запитує: локальне фарбування авто, що це? Наведемо простий приклад: ви потрапи в ДТП і пошкодили бампер. Щоб привести машину в пристойний вигляд, вам знадобиться зробити ремонт бампера, підрівняти його рихтуванням. Але сліди удару на фарбі таки залишаються. Саме їх і покликане приховати локальне фарбування бампера.

Які частини авто можна пофарбувати?

Насправді, локальне фарбування авто недорого можна здійснити практично на всіх частинах кузова, залежно від того, де пошкоджена фарба. Крім фарбування бампера в Одесі ви можете замовити:

  • Фарбування порогів антигравієм або просто фарбою: пороги найшвидше втрачають початковий вигляд через постійний контакт з дрібними частинками, що вилітають з-під коліс. І фарбування порога допомагає зберегти їх цілісність та естетичний вигляд.
  • Відновлення капота: локальне фарбування капота дозволяє надати йому глянець та красу, виправити дефекти та наслідки ударів.
  • Сколи – ще одна проблема, і локальне фарбування сколів – одне з найбільш затребуваних.

Незалежно від того, чи потрібне вам фарбування порогів або термінове фарбування бампера, технологія часткового фарбування одна й та сама.

Як проводять часткове фарбування?

В принципі, так само, як і загальну, але для того, щоб обмежити зону фарбування, використовується спеціальний трафарет, а решта поверхні кузова покривається плівкою.

Чи потрібно знімати бампер під час фарбування переднього бампера?

Так, окремі елементи кузова знімаються перед фарбуванням. Їх обробляють і потім покривають фарбою за допомогою фарбопульта. Аналогічно проводиться фарбування порогів авто та інших елементів.

Точна вартість залежить від розмірів «плями», які потрібно пофарбувати. Ви отримаєте точний розрахунок перед тим, як майстри приступлять до фарбування. Однозначно одне: ціна фарбування авто в Одесі не надто висока, і при необхідності впорядкувати машину, скористатися цією послугою безперечно варто.

Приклади Робіт