Комплексна послуга Хімчистка автомобіля в Автостудії «Black Cars Odessa» позбавить Ваше авто від різноманітного бруду, пилу, сторонніх запахів, грибка та мікробів. Словом, від усього зайвого, що нагромадилися в салоні в процесі експлуатації.

При виконанні чищення ми використовуємо спеціальне, високотехнологічне обладнання та безпечні хімічні засоби від світових лідерів виробництва професійної автокосметики.

НАВІЩО АВТОМОБІЛЮ ХІМЧИСТКА САЛОНУ

Можливо, Ви забезпечуєте Вашому авто регулярний догляд – чищення пилососом та помивку салону; обслуговуєте його на комплексному мийці, але… З часом все одно на поверхнях салону з’являються плями, бруд, пил, потертість у місцях контакту та інші подібні явища. Паралельно у салоні з’являються сторонні, неприємні запахи. Не турбуйтеся – це закономірно – світова практика показує: як би власники та водії не намагалися, але забезпечити своєму авто високу гігієну вони не можуть.

Необхідно 1 – 2 рази на рік проводити кваліфіковане обслуговування із застосуванням особливого обладнання та матеріалів. Якщо Вам потрібне ретельне чищення салону автомобіля з мінімальними витратами часу – звертайтеся до студії Black Cars Odessa в будь-який день.

ЯК ВИКОНУЄТЬСЯ ХІМЧИСТКА АВТОМОБІЛЯ

У студії Black Cars Odessa сервіс хімчистка авто виконується комплексно, з обов’язковим узгодженням з Вами обсягу робіт. Повний перелік робіт і послуг включає:

 1. Первинний огляд та узгодження майбутніх робіт із замовником
 2. Поверхневе чищення інтер’єру авто пилососом для сухого прибирання
 3. Локальна чистка найбільш забруднених ділянок системою Tornador
 4. За допомогою піногенератора очищення салону активною піною
 5. Глибоке чищення миючим пилососом
 6. Первинна сушка системою Tornador
 7. Повне сушіння салону природним шляхом
 8. Термічна обробка парою повітроводів, вінілу та шкіри салону
 9. Озонація вже висохлого салону
 10. Нанесення кондиціонерів шкіри та вінілу на шкіряні та пластикові деталі салону
 11. Остаточне очищення підлогового покриття пилососом для сухого очищення

Можемо сказати, що хімчистка авто пором у студії Black Cars Odessa – досить рідкісна послуга в українській системі автосервісу.

ДЛЯ ЧОГО ПОТРІБНА ПРОФЕСІЙНА ХІМЧИСТКА САЛОНА АВТО В ОДЕСІ

Хімчистка салону потрібна однозначно, а її періодичність залежить від умов експлуатації. Зазвичай рекомендується проводити один — два рази на рік або за необхідності. Вам необхідне чищення автомобіля якщо:

 • У салоні автомобіля курять
 • Ви споживаєте фаст-фуд і часом харчуєтесь у машині
 • Купили авто з пробігом
 • Готуєте автомобіль до продажу
 • У салоні з’явилися сторонні запахи
 • Перевозите маленьких дітей
 • Ви перевозите домашніх тварин
 • Автомобіль використовується в комерційних цілях
 • Ви любите Ваше авто та чистоту в салоні

СКІЛЬКИ ПОСЛУЖИТЬ?

В умовах мегаполісу рекомендується виконувати професійну хімчистку 1 – 2 рази на рік. В ідеалі вона необхідна 2 рази на рік – після закінчення зими та перед початком осені. Після професійної хімчистки, наскільки довго залишатиметься ідеальним стан салону, залежить від звичок водія, пасажирів та інших умов експлуатації автомобілем.

Значно продовжити період чистоти та високої гігієни салоном допоможуть повсякденний догляд та захисне покриття. За Вашим бажанням, майстри Black Cars Odessa нанесуть захисний шар на елементи інтер’єру, кондиціонера та вентиляції.

Хімчистка сидінь авто

Сидіння автомобіля – як обличчя його власника. У неохайний і «засажений» салон просто неприємно сідати. Крім того, шанси на вигідний продаж автомобіля з таким «внутрішнім світом» незначні. А тому регулярні візити на процедуру детейлінгу не лише надають салону естетично приємного вигляду, а й збільшують вартість машини на вторинному ринку, повністю «відбиваючи» всі витрати на хімчистку.

Крім того, хімчистка – відмінний спосіб позбутися «слідів присутності» першого власника або власників на сидіннях після покупки автомобіля. Якщо вони не сильно зношені, очищення допомагає повернути первозданний вигляд та усунути неприємні запахи. При хімчистці сидінь ми звертаємо особливу увагу пройом і рядку, т.к. вони часто і збирають більшість пилу, бруду.

Ціна хімчистки салону авто

Ціна формується залежно від ступеня забруднення та загального обсягу роботи. У таблиці наведено орієнтовну вартість послуг. Уточнити можете будь-якої миті по телефону або на місці.

ПослугаСедан, грн.Паркетник, грн.Преміум, грн.
Салон паром з озонацією3 5004 0004 500
Салон3 0003 5004 000
Чищення шкіри та вінілу салону паром400400400
Озонація400400400
Хімчистка переднього сидіння250300300
Хімчистка заднього сидіння500500600
Дверна карта150200200
Стеля600700800
Багажник400450450
Килимок100150150

There are no comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.