Якщо вам потрібно пофарбувати автомобіль, не варто займатися самодіяльністю. Ця послуга надається багатьма СТО, при цьому в процесі задіяно спеціальне обладнання, а якісне фарбування авто в Одесі проходить у кілька етапів.

Кузов псується через вплив несприятливих факторів (пил, дощ, хімічні реагенти та ін), що ушкоджують лакофарбове покриття.

На кузові з’являються невеликі подряпини та потертості, яскравий колір тьмяніє, втрачає блиск. Полірування вирішує цю проблему: відновлює сяйво корпусу машини, повертає початковий колір.

Навіщо потрібне повне фарбування кузова автомобіля?

Найчастіше його проводять для того, щоб відновити машину після серйозної ДТП. Також використовують такий метод після проведення капітального ремонту. І, звичайно, такий тип фарбування не зашкодить, якщо ви збираєтеся упорядкувати машину після довгого багаторічного простою в гаражі.

Які підготовчі роботи проводять у автосервісі перед фарбуванням?

Перш ніж розпочати безпосереднє фарбування кузова, поверхня авто проходить кілька підготовчих етапів.

  • Складається план робіт;
  • Покриття зачищається, щоб згодом при фарбуванні не було дефектів;
  • Поверхня під фарбування знежирюється;
  • При необхідності проводиться рихтування погнутих частин кузова.

Яким способом проводиться повне фарбування?

Сьогодні СТО пропонують два основних методи фарбування: перший полягає в тому, що на спеціальних станціях фарбування, на яких все скло і деталі, що не вимагають фарбування, екрануються, а решта кузова рівномірно покривається фарбою.

Другий спосіб – це фарбування авто фарбопультом, що став класичним в Одесі: відгуки вдячних автовласників свідчать про те, що він залишається затребуваним.

Якщо ви шукаєте, де пофарбувати машину повністю, або хочете уточнити скільки коштує пофарбувати авто, без вагань звертайтесь до нас, у «Black Cars Odessa».

Приклади Робіт

There are no comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.