Послуга призначена для досягнення таких цілей:

– щоквартальне очищення від бітуму та інших налипань на кузові;

– сервісне обслуговування автомобіля на який був нанесений захист класу «рідке скло»;

– (раз на 3-5 місяців, для гарантійного терміну служби захисних властивостей складу);

– для власників авто з максимальними вимогами до яскравого естетичного зовнішнього вигляду;

– усім тим, хто використовує автомобіль не лише як засіб пересування, а й як частину свого іміджу.

Майже всі хотіли б забути про правильний порядок миття, який використовується в тій же Європі чи США — причин тому лише дві. Небажання власників мийки витрачатися на високоякісне обладнання, дорогу автохімію, навчання мийників — що потребує високих початкових витрат та чималих витрат у процесі роботи. Та й банальна неготовність масового споживача оплачувати всі ці додаткові витрати в кінцевому продукті.

У результаті споживач все одно платить більше, за полірування ЛКП, за перефарбування машини, за заміну гумових ущільнювачів, хромованих деталей, за зниження ціни під час продажу, за ризик отримати автомобіль, заполірований до відсутності лакового покриття. І не отримує головного — справді чистого автомобіля. Тож давайте ж економити разом!

Трифазна миття автомобіля – дійсно правильне миття:

Перша фаза миття – первинне безконтактне змивання поверхневих забруднень з машини проводиться з використанням шампунів Koch Chemie (без фосфатів). Машина не сушиться і не протирається – невидимі оку піщинки, що залишилися, з легкістю пошкодять всі елементи кузова. Ця підготовча фаза миття покликана змити великі забруднення, які можуть пошкодити ЛКП у процесі подальшого ручного миття.

Друга фаза миття — ручне миття автомобіля, після правильно виконаного безконтактного миття воно вже безпечне. Використовуються виключно пористі мочалки, які «збирають» залишковий невидимий абразив, не допускають його дотику до матеріалів кузова. Шампунь або піна для ручного миття Koch Chemie легко справляються зі статичними забрудненнями. Після цього машина сушиться турбо сушінням, фібра використовується точково і за потребою – вже не страшно, подряпин не буде, ми змили все.

Третя фаза миття – нанесення захисних консервантів. Блиск. Гідрофобність. Консервація ЛКП, гуми, пластику. Тривалий захист. Перераховувати переваги третьої фази можна довго, просто радимо використовувати всі три фази – це ненабагато довше, а наступне миття для авто знадобиться пізніше, так як бруд буде чіплятися менше, за рахунок гідрофобності.

Приклади Робіт

There are no comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.