Антиекорозійна обробка авто – інноваційний підхід до вирішення задачі безпеки кузова автомобіля в початковому заводському вигляді. Також є профілактикою та захистом від вологи та інших впливів, що викликають «роз’їдання» поверхні кузова та днища авто.

Чому потрібно проводити обробку днища авто?

Здавалося б, тут все ясно: постійні дощі восени, соляні суміші на дорогах узимку, нерегулярне миття від бруду веде до утворення іржі. Автовиробники наносять захисний шар до монтажу. Під час монтажу, коли встановлюються «шпильки» на днище, нарізається різьблення та проводяться інші механічні операції, захисний шар ушкоджується, і саме ці місця стають найуразливішими для корозії.

Буває й таке, що електроніка не може проконтролювати всі 100% поверхонь, що обробляється, і якась ділянка залишиться без захисного шару.

Тому буде краще, якщо обробка кузова антикором відбудеться ще до першої поїздки на новому автомобілі. Але, якщо ви пропустили цей момент – ви завжди можете звернутися на «Black Cars Odessa», де випередять і усунуть дефекти, що вже виникли, і зроблять обробку антикором.

Антиепорозійна обробка днища – вартість послуги

На антикор ціна доступна, тому варто скористатися цією послугою та нанести протикорозійний захист. Як часто це потрібно робити – питання індивідуальне і більше залежить від того, де саме експлуатується автомобіль, як часто потрапляє під дощ, чи їздить взимку і так далі.

Антикop для автомобілю проводиться раз на півтора-два роки, а ось після досягнення трирічного віку профілактичний огляд днища та інших важкодоступних частин кузова слід проводити частіше. Крім того, слід регулярно видаляти вологу із зливних отворів та дверей машини, щоб уникнути появи наскрізних отворів через іржу.

Обробка антимобілем в Одесі – переваги СТО «Black Cars Odessa»:

  • Точний підбір найбільш відповідного захисту.
  • Ретельне нанесення захисного шару із використанням спецобладнання.
  • Сушіння за допомогою спецзасобів.
  • Попутне усунення корозійних поразок.

Щоб оцінити перспективні можливості антиорозійної роботи, в Одесі звертайтесь на «Black Cars Odessa». Довірте справу майстрам нашого автосервісу – і ви захистите кузов та днище на багато місяців вперед, навіть якщо умови поїздок на вашому авто є близькими до екстремальних.

Приклади Робіт

There are no comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.